yandexanalitik

ALPTAİS AKÜ TAKİP SİSTEMİ

 

  Broşürü İndir  

ALPTAİS :
TRAKSİYONER AKÜ TAKİP SİSTEMİ

ALPTAİS traksiyoner akü takip sistemi, traksiyoner aküler için uygulanan ve akülerin operasyon sırasında kritik parametrelerini izleyebilen, yüksek performanslı, kablosuz bir akü izleme sistemidir.
ALPTAİS traksiyoner akü takip sistemi, plansız kesintileri ortadan kaldırarak kullanım süresini en üst düzeye çıkartır ve operasyon maliyetlerini düşürmenizde fayda sağlar. Ayrıca filonuzda yer alan akü parametrelerinin uzaktan izlenmesine olanak sağlayarak akülerinizin ömrünü uzatmada etkili olur.

ALPTAİS traksiyoner akü takip sistemi, bağlı olduğu aküye ait parametreleri sürekli olarak ölçer, analiz ederek değerlendirir. Ölçtüğü verileri ve değerlendirme sonuçlarını Wi-Fi üzerinden Web sunucuya aktarır. Wi-Fi erişiminin olmadığı durumlarda aldığı verileri içerisindeki hafızaya kaydeder. Wi-Fi erişimi sağladığında ise kaydettiği verileri WEB sunucuya iletir.
Sistem; Akü Toplam Gerilimi, Orta Nokta Gerilimi, Elektrolit Seviyesi, Akü Sıcaklığı ve Akü Akım parametrelerini ölçmektedir. Bu parametreler akünün şarj, deşarj ve boşta olduğu tüm durumlarda ölçülmektedir.