yandexanalitik

LITHIUM BATARYALAR

LITHIUM BATARYALAR

VRLA kurşun asit aküler uzun süredir kritik enerji altyapıları endüstrisinin tercih ettiği bir akü teknolojisidir.

Bu aküler günümüzde endüstride hala varlığını korumaktadırlar; fakat batarya sistemlerinde meydana gelen gelişimler rekabet düzeyini arttırmakta, yenilikçi ve birçok açıdan fayda sağlayan teknolojilerin sektörde yer almasını sağlamaktadır.

Li-Ion Batarya teknolojisi günümüzde endüstriye hızla giriş yapmış, uzun dönem faydalarından dolayı tercih edilmeye başlanmıştır.


CENTIEL
Lithium-Ion Çözümü

  Katalog

Özellikleri

Li-Ion Çözümlerinin Faydaları:
Daha Yüksek Güç Yoğunluğu
(6 x VRLA)
Daha Uzun Ömür
Batarya Yönetim Sistemi
(7/24 izlenebilirlik - SOC,SOH durumları)
Daha Az Ağırlık
(3 x VRLA)
Soğutma Maliyetlerinde Azalma
(Daha yüksek sıcaklıklarda optimum çalışma performansı)
Daha Hızlı Şarj Olma Süresi
Daha Fazla Deşarj Döngüsü
(2 x VRLA)

Centiel Moduler Li-Ion Bataryalar
Centiel’in Modüler Lityum İyon Batarya teknolojisi, güç korumasında en yüksek kullanılabilirlik çözümünü sunmak için tasarlanmıştır.
CumulusPower ™ (Dağıtılmış Aktif Yedek Modüler UPS teknolojisi) ile birlikte Centiel, güç açısından kritik uygulamalar için artan koruma talebini karşılamak için eksiksiz bir sistem çözümü sunmaktadır.
Yüksek İş Sürekliliği
Dağıtık mimarisi, çalışırken değiştirilebilir (Hot-Swap) batarya modülleri, hafif ve kompakt boyutu ile Centiel’in modüler Lityum İyon Batarya teknolojisi, kritik alan uygulamalarının talep ettiği en yüksek kullanılabilirlik düzeylerine ulaşmaktadır.
Bağımsız Batarya Modülleri
Her UPS modülü başına bağımsız bir batarya ile Centiel Lithium-Ion modüler teknolojisi, merkezi bir bataryanın temsil ettiği tek hata noktasını ortadan kaldırmaktadır.
Hot-Swap Kullanım
Hafif Li-Ion batarya modülleri, sistemin aktif enerji korumasını etkilemeden enerjili haldeyken bakım, onarım için her zaman kolayca değiştirilebilir.
Tasarım Esnekliği
Lityum-İyon batarya modülleri, tasarımı gereği sistemin özel gereksinimlerine uyum sağlamasına olanak tanıyan çeşitli framelerde kullanılabilir.