YÜK BANKASI KİRALAMA

YÜK BANKASI KİRALAMA

UPS sistemlerinin ve akülerinin düzenli olarak test edilmesi ve bakımı, bir güç koruma sisteminin bütünlüğünü sağlamak için uzun bir yol kat etmektedir.

Bununla birlikte, sistemin tüm bileşenlerinin birlikte doğru bir şekilde çalışacağını ve gerektiğinde istenildiği gibi çalışacağını tespit etmenin kesin bir yolu vardır.

Yük Bankası Testi

Güç destek sisteminin tam olarak yüklenmesi, tüm bileşenleri zorlar.
Sistem kritik bir yükü destekleyene kadar beklemek yerine, kontrollü koşullar altında olası zayıflıkları belirlemek açıkça tercih edilir.
Ayrıca, bu hizmeti profesyonel, uzman bir servis sağlayıcısının uzmanlığını ve deneyimini edinmek de uygun maliyetlidir.
Yük bankası testi, müşterinin yükünü simüle etmek ve genel sistemin bütünlüğünü kanıtlamak için bir elektrik yükünün bir güç kaynağına, genellikle bir UPS'e bağlanmasıdır.
Yük bankası testi, UPS ve kablolama, şalt, jeneratör ve sigortalar dahil tüm elektrik kaynağı altyapısının performansını belirler. Bir yük bankası ayrıca, batarya yedekleme süresinin belirlenmesinde etkili, doğru ve nispeten düşük maliyetli bir yöntem olarak bataryaları boşaltmak için de kullanılabilir.

Önemli Avantajlar

Taşınabilir AC / DC yük bankları
Batarya yedekleme süresi testi
Operasyonel gereksinimlerinizi karşılamak için mesai saati dışında testler
5kW, 9kW ve 12,5kW kapasite seçeneklerimiz mevcuttur.