HAKKIMIZDA

FİRMA PROFİLİ

BİZ KİMİZ?

"Saha tecrübesi, bilgi, deneyim ve teknik uzmanlığımız ile dolu 12 yıl."
"Total çözüm" üretme kapasitemiz ile mutlu müşteriler, güvenilir ve pratik çözümlerimizle kritik enerji altyapısı konusunda kesintisiz, yedeklilik ve sürdürülebilirlik odaklı global fayda üretiyoruz.
Biz 7/24, üstün teknoloji ve uzman ekibimizle işinizin ve sizin yanınızda olan bir markayız.
Endüstriyel tecrübemiz, uzman ve çözüm odaklı ekibimiz, yüksek performanslı ürün ve hizmet kalitemiz, global nitelikte iş üretme yeteneğimiz ile verimlilik, yalınlık ve sürdürülebilirlik sunuyoruz.
Anlık müdahale kabiliyetimiz ve kesintisiz enerji sağlama gücümüzle fark yaratıyoruz.
İletişime açık ve sürekli gelişim odaklı ekibimizle iyi analiz, yaratıcı çözümler, doğru saha uygulamalarıyla total çözümler üreterek işinize en uygun projeleri gerçekleştiriyoruz.
Altyapı saha uygulamaları sonrasında verdiğimiz servis hizmetleriyle her zaman yanınızda olarak işinize değer katıyoruz.

Misyonumuz

Alp Enerji, hızla değişen dünyaya uyum sağlayacak kaynaklara sahip, bağımsız, sağlam ve yerel bir işletme şirketidir.
Alp Enerji, ticari ve endüstriyel müşterileri önde gelen servis ve teknoloji ile desteklemektedir.
Sağlanan hizmet çeşitliliği, UPS sistemleri, Aküler ve IT soğutma sistemleri portföyünü tamamlayıcı nitelikte tasarlanmıştır.

Hizmetler, sınırlı olmamakla birlikte, veri merkezi tasarımı uzmanlığına sahip proje yönetimi, termal elektrik denetimi, PMS (Güç Yönetimi Çözümleri), proje ve uygulama, akü değişimi, UPS kiralama hizmeti, IST Testleri, aktif kritik panelin değiştirilmesi ve 7/24 servis hizmetlerini kapsamaktadır.
Eğitimli, deneyimli ve sertifikalı mühendislerimizle birlikte, her sorunun kaynağını tespit etmek, gelecekteki çözümleri sunmak ve destek sağlamak için çalışıyoruz.
Mükemmeliyet, bilgi birikimi, üstün hizmet oryantasyonu ve profesyonellik kimliğimizin merkezinde ve yaptığımız her şeyin kalbinde yer almaktadır.