yandexanalitik

Bakım Sözleşmeleri Yenileme

BAKIM SÖZLEŞMELERİ YENİLEME

Yenilemeniz, bakım sözleşmenizi gözden geçirmek ve gereksinimleriniz değiştiğinde kapsamda değişiklik yapmak için iyi bir zamandır. Yenileme notumuz, kesintisiz güç kaynağınız için kusursuz bir bakım teminini sağlamanıza yardımcı olan yararlı bir hatırlatma sunar.

Yenileme Bildirimi Hatırlatma

Alacağınız yenileme teklif dokümanında, ekipmanınızın detayları, destek / bakım politikamızla ilgili diğer bilgilerle birlikte bulunur ve genellikle yenileme işleminizden 30 ila 45 gün önce size e-postayla gönderilir. Standart 30 ila 45 gün öncesinden bir bakım sözleşmesi yenileme teklifi almayı tercih ederseniz, isteğinizi gerçekleştirmek için hazır bulunan teklif ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Mevcut bir müşteri olarak, yeni bir teklif isteyebilir veya yenileme politikanızla ilgili bir soru sormak isteyebilirsiniz. Yenileme ekibi temsilcileri ile irtibata geçmekten çekinmeyin. İletişim bilgilerini yenileme bildiriminizde veya 0216 561 90 73 ofis saatleri içerisinde arayarak ve size yenileme bildirimini gönderen Yenileme Ekip Üyesi'ni sorarak öğrenebilirsiniz.