Misyon/Vizyon

Misyonumuz

Alp Enerji, hızla değişen dünyaya uyum sağlayacak kaynaklara sahip, bağımsız, sağlam ve yerel bir işletme şirketidir. Alp Enerji, ticari ve endüstriyel müşterileri önde gelen servis ve teknoloji ile desteklemektedir. Sağlanan hizmet çeşitliliği, UPS sistemleri, Aküler ve IT soğutma sistemleri portföyünü tamamlayıcı nitelikte tasarlanmıştır. Hizmetler, sınırlı olmamakla birlikte, veri merkezi tasarımı uzmanlığına sahip proje yönetimi, termal elektrik denetimi, PMS (Güç Yönetimi Çözümleri), proje ve uygulama, akü değişimi, UPS kiralama hizmeti, IST Testleri, aktif kritik panelin değiştirilmesi ve 7/24 servis hizmetlerini kapsamaktadır.

Eğitimli, deneyimli ve sertifikalı mühendislerimizle birlikte, her sorunun kaynağını tespit etmek, gelecekteki çözümleri sunmak ve destek sağlamak için çalışıyoruz.

Mükemmeliyet, bilgi birikimi, üstün hizmet oryantasyonu ve profesyonellik kimliğimizin merkezinde ve yaptığımız her şeyin kalbinde yer almaktadır.

Vizyonumuz

Üstün tamamlayıcı servisleri ve teknolojileri ile tanınan Alp Enerji, yerel ve dış pazarlarda ticari ve endüstriyel müşterilere enerji açısından verimli çözümler sunan ana kuruluştur.

 

 

 

Takipte Kalın

E-Posta Adresinizi Kaydedin, Daima Haberdar Kalın.