Veri Merkezi Danışmanlık ve Proje Yönetim Hizmetleri

Danışmanlık Hizmeti

Veri merkezlerine yönelik vermiş olduğumuz danışmanlık hizmetinde Uptime standartlarını takip etmekte ve müşteriye gerçek bilgiler vererek standartlar hakkında bilgilendirmekteyiz.

 

Alp Enerji Sistemleri; Uptime Tier standartları hakkında detaylı bilgi verip, müşterisinin isteklerini analiz ettikten sonra istemiş olduğu altyapıya ait marka bağımsız keşif, şartname, iş planı ve ön maliyet çalışmaları yaparak inşa edilecek yatırımın önemi ve maliyeti hakkında tüm çalışmaları yapmaktadır. 12 yılı aşkın tecrübeye sahip çalışan kadrosu ile oluşturulacak alt yapıya ait tüm sistemleri istekleriniz doğrultusunda analiz ederek  sizlere en uygun  ve en verimli çözümü projelendirmede yardımcı olur.

Proje Yönetimi
Proje yönetimi, kısıtlı zaman, maliyet ve teknik durumları dikkate alarak, projenin en etkin bir biçimde gerçekleşebilmesi için insan, araç-gereç, materyal gibi kaynakların planlanması, yönetilmesi ve kontrol edilmesi işlevidir. Başarılı olarak yönetilen bir proje, müşterinin istediği zamanda(veya daha önce) teslim edilen, taahhüt edilen fonksiyonları yerine getiren ve planlanan bütçe dahilinde (veya daha az harcamayla)
gerçekleşen projedir. Birçok projeye göre farklılık gösteren ve projenin başarıya ulaşmasını sağlayan en
büyük etken kritik zincir yönetimidir. Veri Merkezi projelerinde uzmanlaşmış ve birçok projeye başarıyla imza atmamızın temelinde kritik yol üzerindeki etkenleri iyi tahlil etmemiz ve önceden önlemler alarak süreci iyi yönlendirmemiz yatmaktadır. Güçlü matris yapısını benimsediğimiz organizasyon yapımızla her projeye özel bir proje yöneticisi ve proje yöneticisine bağlı fonksiyonel yöneticiler atayarak projenin başarıya ulaşmasını hedeflemekteyiz.

Deneyimli kadromuz ile  tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için sizlerle çalışmak ve destek olmaktan mutluluk duyacağız.

Takipte Kalın

E-Posta Adresinizi Kaydedin, Daima Haberdar Kalın.